Vyberte si z našej

Špeciálnej VIP ponuky

Upratovanie domov a bytov

Koľko času vám zaberie upratovanie vášho domova? Vedeli ste, že priemerne upratovaním premrháte 53 hodín za rok? Tak zverte upratovanie vášho domova do našich profesionálnych rúk. Ušetríte si tak 53 hodín ročne, ktoré môžete venovať napríklad svojím deťom alebo svojím záľubám. Váš dom nebude len čistý a voňavý, bude aj bezpečný. Zabezpečujeme aj dezinfekciu domov a bytov ako ochranu pred šírením vírusov a baktérií.

Upratovanie kancelárií a firiem

Umyť podlahy a občas utrieť prach určite nestačí. Vo vašej kancelárii alebo vo vašej firme sa postaráme o čistotu aby ste vy mohli venovať vášmu podnikaniu a vašim zákazníkom. Pre kancelárie a firmy zabezpečujeme aj pravidelnú dezinfekciu priestorov ako ochranu pred ochorením COVID-19. Vieme vám zabezpečiť aj dodávku dezinfekčných prostriedkov.

Tepovacie a čistiace práce

Nemíňajte peniaze na novú pohovku či koberec. Zverte nám ich do opatery a budú vyzerať ako nové. Tepovanie pohovky či koberca vám ušetrí aj stovky eur. Vytepujeme nie len vašu sedačku a koberce, postaráme sa aj o kreslá, stoličky, či napríklad matrace.

Malé stavebné práce

Rozhodli ste sa vynoviť váš domov? Zvládneme aj malé stavebné práce a tak môžete mať novú podlahu či napríklad novo vymaľovaný byt. Zabezpečíme aj údržbové práce v kanceláriách a drobné opravy aby vaše priestory boli vždy reprezentatívne a pripravené pre vašich zákazníkov.

Starostlivosť o auto

Váš tátoš od nás dostane prvotriednu starostlivosť aby vyzeral zasa ako nový. A to vrátane naleštenia interiéru, povysávania a vytepovania sedačiek. Vybrať si môžete hneď s niekoľkých balíkov starostlivosti o vaše auto. Doprajte aj vášmu autu ten luxusný pocit novoty a čistoty.

Zavolajte nám

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Napíšte nám

info@cleansatisfied.sk

Web

www.cleansatisfied.sk

Využitím našich služieb

podporujete