Vianočný darčekový poukaz

Vianočnýpoukaz

Pre našich zákazníkov máme pripravený exkluzívny prémiový vianočný darčekový poukaz. Vďaka vianočnému darčekovému poukazu darujete vaším priateľom, rodine, ale napríklad aj vaším firemným klientom čas, ktorý môžu tráviť so svojou rodinou. Čas je ten najkrajší darček, ktorý môžete venovať.

Objednajte darček, ktorý je unikátny. Objednajte darček, ktorý vždy poteší. Vianočný darčekový poukaz na naše upratovacie služby, tepovacie služby a tiež na umývanie okien sa vám prispôsobí.

Vianočný darčekový poukaz však môžu využiť aj firmy ako netradičnú odmenu pre významných klientov. Náš vianočný darčekový poukaz sa vám prispôsobí. Od ceny služieb, ktoré bude obsahovať a obdarovaný ho môže použiť až do 30. júna 2023.

Upratovanie

Upratovanie u vás doma aj vo firme. Jednorazovo aj pravidelne.

Tepovanie

Vytepujeme koberce aj sedačky. U vás doma aj vo firme.

Umývanie okien

Drobné opravy, rekonštrukcie, ale aj maľovanie. Skrášlite si váš domov pred Vianocami.

Darujte čas

Pripravené máme pre vás tri exkluzívne, prémiové dizajny vianočných darčekových poukazov. Každý darčekový poukaz je unikátny a to vďaka prispôsobeniu na mieru vaším požiadavkám.

Texty môžete upraviť podľa vašich predstáv avšak môžete to nechať aj na nás. Vianočný darčekový poukaz vám samozrejme pošleme v papierovej podobe a samozrejme ho od nás dostanete aj v elektronickej forme.

Darujte vaším priateľom, rodine alebo firemným klientom čas. Vďaka vianočnému darčekovému poukazu na naše profesionálne upratovacie služby, tepovacie služby a umývanie okien môžete ušetriť aj hodiny času obdarovanému.

Objednať poukaz

Smeexperti

Zverte starostlivosť o domov vašich priateľov alebo rodiny do rúk našich profesionálov. Za štyri roky máme stovky spokojných zákazníkov a v našom prístupe sa odlišujeme od našej konkurencie. Teší nás, že väčšina našich zákazníkov sa k nám vracia pravidelne.

Zameriavame sa na kvalitu a nie na kvantitu. Poskytujeme profesionálne upratovacie služby a prvotriedne tepovacie služby. Či už upratujeme dom alebo byt, tak naším cieľom je spokojnosť našich zákazníkov.

O domov vašej rodiny alebo priateľov sa postaráme od podlahy. Ušetrite vaším priateľom čas, aby ho mohli venovať vám. Sme profesionáli a upratovanie je pre nás radosťou.