Upratovanie

Nestíhate sa postarať o svoju domácnosť či kanceláriu a chcete sa viac venovať rodine? Žiadny problém. Na to sme tu my!

Upratovacie a čistiace práce, tepovanie, kompletná starostlivosť o domácnosť, záhradu a Vaše auto, dokončovacie práce a požičovňa prístrojov na čistenie a stavebné úpravy.

S individuálnym a ústretovým prístupom urobíme všetko pre to, aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám a to v požadovanej diskrétnosti. Kontaktujte Tím CLEANsatisfied

Naše služby

Byt alebo dom

Nechajte si upratať váš dom alebo byt profesionálmi. Jednorazovo alebo pravidelne to u vás zoberieme od podlahy. Umývanie, vysávanie či napríklad vyčistenie vašej kuchynskej linky sú pre nás maličkosťou.

Kancelária

Umyť podlahy a občas utrieť prach určite nestačí. Vo vašej kancelárii alebo vo vašej firme sa postaráme o čistotu aby ste vy mohli venovať vášmu podnikaniu a vašim zákazníkom.

Záhrada

Aj v záhrade musí byť predsa poriadok. Nechajte kosenie trávnika či napríklad strihanie živého plota na nás. Aj vás baví na jeseň odhrabávanie lístia? Nás áno vy radšej venujte čas svojej rodine.

Bytové domy

Nie len v dome alebo v byte. Postaráme sa aj o poriadok v bytovom dome. Nestresujte s upratovaním bytového domu a užite si radšej voľné chvíle s priateľmi a rodinou.

Auto

Postaráme sa aj o vaše auto, z vonka aj z vnútra dostane prvotriednu profesionálnu starostlivosť tak aby vyzeralo ako nové.

Domáce práce

Rozhodli ste sa maľovať alebo si inak skrášliť váš domov menšou rekonštrukciou? Upratovanie je nuda tak to nechajte na nás. Na vás už bude iba zariadenie nového a krajšieho domova o upratovanie sa postaráme my.

Vyžiadajte si cenovú ponuku upratovania

Pomocou tohto formulára nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Na vaše otázky a pripomienky sa budeme snažiť odpovedať čo najskôr. Ak máte záujem o objednanie upratovania alebo tepovania môžete použiť priamo objednávku upratovania alebo tepovania.
  • Vyplňte platnú mailovú adresu aby sme vám mohli poslať odpoveď.
  • Čo vás zaujíma, akú máte na nás otázku?