Leto čas dovoleniek. Objednajte si upratovanie v predstihu so zľavou

Vonku to v posledných dňoch vyzerá skôr na blížiacu sa zimu no kalendár neklame a leto je už za rohom. Polovica jari je za nami a čochvíľa s príchodom letných dní príde aj čas letných dovoleniek.

Tisíce Slovákov vyrážajú každý rok na dovolenku po celom svete a pred letnou dovolenkou by ste však mali myslieť aj na svoj domov. Nechávate ho bez dozoru a často aj bez upratovania.

Kam však tento rok vyraziť na dovolenku? Padne tradičná voľba na Slovákmi obľúbené Chorvátsko či zvolíte skôr exotiku? Možností je samozrejme veľa tak vyberajte.


Booking.com

(function(d, sc, u) {
var s = d.createElement(sc), p = d.getElementsByTagName(sc)[0];
s.type = ‚text/javascript‘;
s.async = true;
s.src = u + ‚?v=‘ + (+new Date());
p.parentNode.insertBefore(s,p);
})(document, ‚script‘, ‚//aff.bstatic.com/static/affiliate_base/js/flexiproduct.js‘);

Bez ohľadu na tom kam cestujete nezabúdajte, že váš domov aj počas vašej dovolenky potrebuje starostlivosť. Objednajte si u nás špeciálnu letnú starostlivosť o váš domov a po návrate z dovolenky váš čaká nie len uprataný a voňavý domov. Namiesto podovolenkého zhonu si môžete oddýchnuť.

Využite tiež špeciálnu zľavu ak sa rozhodnete prvé upratovanie objednať už teraz a navyše môžete získať aj zľavu za naše odporúčanie. Nestrácajte čas upratovaním a nechajte to na nás.

Objednať upratovanie

Posledné články

Mohlo by sa vám páčiť