Veľká Noc sa blíži. Upratovanie nechajte na nás

Sviatky jari sa nezadržateľne blížia a okrem veľkonočných osláv a hodovania sú už tradične spojené aj s upratovaním. Upratovať však nemusíte vy, zverte upratovanie nám.

0
565

Veľká Noc je nie len kresťanským sviatkom. V poslednej dobe podobne ako napríklad Vianoce patria aj upratovaciemu šialenstvu v domácnostiach. Pre vás to znamená hodiny strávené s vysávačom a prachovkou v ruke. K tomu ešte pridať tradičné jarné upratovanie a napríklad umývanie okien a máte o zábavu postarané.

Poďme však naspäť k Veľkej Noci. Jej počiatky siahajú do 2. storočia a išlo o kresťanské sviatky. Dnes je však Veľká Noc príležitosťou na oslavu a to bez ohľadu na vieru. Taký skvelý veľkonočný baránok alebo maľované vajíčka nechýbajú takmer v žiadnej domácnosti.

Prečítajte si tiež: Z jarného upratovania vás nemusí rozbolieť hlava

S príchodom jari ožíva príroda a svet okolo nás sa prebúdza. Dni sa predlžujú, noci skracujú a mnohých nás začína bolieť hlava z pomyslenia na jarné upratovanie. Už odnepamäti totiž príchod jari znamenal, že ľudia sa zbavovali nepotrebných vecí…

Ak už máte upečeného veľkonočného baránka a ozdobené vajíčka tak by ste sa mali vrhnúť do upratovania. A práve s tým vám môžeme pomôcť. Vy sa zatiaľ môžete venovať oddychu a ostatným prípravám na Veľkú Noc.

Prečítajte si tiež: Šetrite čas: upratovanie je naša radosť. Vy si splňte svoje sny

Aké máte priority vo svojom živote? Zamyslite sa alebo sa spýtajte kohokoľvek vo vašom okolí. Väčšina vám odpovie, že na prvých priečkach je rodina, priatelia a súkromný život. Väčšina z nás sa nevyhne chodeniu do práce,…

Máte radi umývanie okien? Koľko času strávite pred Veľkou Nocou s vysávačom v ruke? Zverte upratovanie vášho domu alebo bytu a nám a vy môžete stráviť čas s rodinou.


Veľkonočný baranček

Suroviny:

250 g cukor práškový

5 ks vajíčka

1 vrecko cukor vanilkový

1/2 ks citrón

300 g múka polohrubá

Postup:

Cukor, 5 žĺtkov, vanilkový cukor a trochu postrúhanej citrónovej kôry vymiešame na penu. Potom pridáme citrónovú šťavu, vyšľahanú penu z 5 bielkov a múku.

Opatrne premiešame penu s bielkov a žĺtkovú masu a nalejeme do formy v tvare barančeka, ktorú sme vytreli tukom a vysypali múkou. Pečieme v stredne rozohriatej rúre.

Po upečení vyklopíme z formy a ozdobíme krémom, polevou alebo posypeme cukrom.

 


Počas sviatkov pre vás máme navyše pripravené niečo špeciálne – využite skvelú veľkonočnú ponuku a objednajte si upratovanie od nás so zľavou. Využite tiež ponuku pravidelného upratovania a získajte pravidelne nižšiu cenu.

Objednať upratovanie

Postaráme sa o váš domov aby ste sa z práce vrátili vždy do uprataného a voňavého domu alebo bytu. Nemusíte tráviť každý týždeň hodiny upratovaním. Vy môžete radšej hodiny tráviť s vašou rodinou alebo priateľmi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here