Doprajte svojej polovičke na MDŽ relax

Medzinárodný deň žien sa oslavuje 8. marca a oslavuje sa nie len v Európe. Jeho počiatky siahajú až na začiatok minulého storočia, kedy sa odohrali protesty 40 tisíc newyorkských krajčírok.

Len kvetom môžete na MDŽ potešiť...
Len kvetom môžete na MDŽ potešiť…

Tie bojovali za zrušenie desaťhodinového pracovného času, zvýšenie miezd a tiež za lepšie pracovné podmienky. Protesty sa odohrali v roku 1908. Prvý krát sa o medzinárodnom dni žien hovorilo v roku 1910, kedy bol aj v Kodani odsúhlasený.

Avšak až po prvej svetovej vojne sa ustanovil jednotný deň a každý rok sa medzinárodný deň žien oslavuje 8. marca. Od roku 1975 je pripomínaný ako deň medzinárodnej solidarity žien za rovnoprávnosť, spravodlivosť, mier a rozvoj.

Nie len kvetom

Už každoročne patrí Medzinárodný deň žien k tým dňom v roku kedy sa muži vrhnú do kvetinárstiev. Nie je to však len o kvetinách. Svojej nežnejšej polovičke môžete dopriať aj inú radosť ako v podobe kvetiny.

Viete koľko času napríklad vašej polovičke zaberie upratanie vášho domova? Podľa výskumov to môže byť až hodina denne, ktorú môžete stráviť spoločne napríklad na dobrej večeri, koncerte či v divadle.

Relaxujte

Potešte vašu polovičku skvelým darčekom a nechajte vás domov upratať profesionálov čím ušetríte nie len čas. Preto pani zvýšte pozornosť, čo tak spraviť svojej milovanej polovičke, manželke, priateľke, milenke, kamarátke radosť a zabezpečte jej na jej deň trochu relaxu, oddychu?Booking.com

(function(d, sc, u) {
var s = d.createElement(sc), p = d.getElementsByTagName(sc)[0];
s.type = ‚text/javascript‘;
s.async = true;
s.src = u + ‚?v=‘ + (+new Date());
p.parentNode.insertBefore(s,p);
})(document, ‚script‘, ‚//aff.bstatic.com/static/affiliate_base/js/flexiproduct.js‘);

Prípadne čo tak spoločne stráviť pekný romanticky víkend v horách a zatiaľ sa tím CLEANsatisfied postará o upratanie vášho domova? A vy sa môžete venovať len jeden druhému..

Objednajte si upratovanie…

Posledné články

Mohlo by sa vám páčiť