Zaplatiť tisíce za nové alebo vytepovať?

Kto z nás by už nemal v živote rovnakú dilemu. Domáci maznáčikovia, deti a aj bežné užívanie dáva zabrať sedačkám či kreslám. Aj po krátkom používaní si tak zrazu poviete, že vaša sedačka stratila ten lesk aký mala hneď keď ste ju kúpili.

Kúpiť novú?

Kúpa novej sedačky či kresiel je samozrejme jedným z riešení. No nie práve najlacnejším. Pripraviť si v lepšom prípade musíte stovky eur v horšom tisíce eur a navyše sa musíte zbaviť aj tej starej. To sú ďalšie náklady navyše.


[poll id=“2″]


K tomu netreba zabúdať ani na ekologické zmýšľanie. Ak sa totiž rozhodnete pre kúpu novej sedačky znamená to zopár spílených stromov, ktoré sa starali o produkciu kyslíka a tiež na uhlíkovú stopu. Prispeli ste tak k produkcii skleníkových plynov a otepľovaniu našej planéty.

Presná uhlíková stopa rôznych textílií sa značne líši podľa širokého spektra faktorov. Štúdia textilnej výroby v Európe však naznačujú nasledujúce stopy emisií ekvivalentu oxidu uhličitého na kilogram textilu v mieste nákupu spotrebiteľom:

Bavlna: 8 kg

Nylon: 5,43 kg

PET (napríklad syntetické rúno): 5,55 kg

Vlna: 5,48 kg

(zdroj: wikipedia.org)

Myslíme nie len ekologicky

Jednoduchším riešením ako hneď kupovať nový nábytok je postarať sa o ten existujúci. V rámci našich služieb si môžete objednať aj tepovanie sedačiek, kresiel a postarať sa vieme aj o sedačky vo vašom aute.

Pri tepovaní navyše používame tie najmodernejšie technológie aby sa vaša sedačka ozaj cítila ako v prvotriednom wellnesse. Rovnako dbáme aj na použitie ekologických čistiacich prostriedkov.

Vytepovaním sedačky dokážete nie len ušetriť nemalé prostriedky no ušetríte napríklad aj čas, ktorý by ste premárnili behaním po obchodoch a hľadaním tej novej správnej sedačky. Ušetrený čas môžete radšej venovať vašej rodine a priateľom.

Objednajte ešte dnes

Doprajte vašej sedačke wellness ešte dnes. Objednajte si tepovanie sedačky, kresiel, stoličiek alebo napríklad kobercov. Ušetríte tým peniaze, ktoré by ste minuli za nové a navyše sa správate ekologicky. Vaše deti vám za to určite raz poďakujú.

A navyše namiesto mrhania času v obchodoch ho môžete tráviť s vašou rodinou o tepovanie sa postaráme my.

Objednať tepovanie

Posledné články

Mohlo by sa vám páčiť